چهارشنبه 6 مرداد 1400  /  2021 28 Jul   
ساعت :  22:07 GMT  /  تهران -  2:37
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
ارتباط با مرکز بازرسی
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
6 مرداد 1400
   
  2021 Jul 28
    
   17 ذیحجه 1442
     
    کد پیگیری
    ارثیه پدری معلم اندیمشکی، صرف خرید 153 تبلت و گوشی هوشمند برای دانش‌آموزان نیازمند شد
    معلم خیّر اندیمشکی با ارثیه یک میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومانی برای دانش‌آموزان کم‌برخوردار، روستایی و حاشیه‌نشین تبلت تهیه و اهدا کرد.
    حسین اسدی یکی از معلمان اندیمشکی از توابع استان خوزستان است که هم‌اکنون به عنوان راهبر آموزشی مناطق روستایی در اندیمشک مشغول به خدمت است. اقدامات خیرخواهانه او در طول ۲۸ سال خدمت در آموزش و پرورش از برجسته‌ترین سطور دفتر معلمی‌اش است.
    اسدی همیشه با حقوق اندکِ معلمی، در انجام فعالیت‌های خیرخواهانه پیش قدم بوده و خرید تلفن همراه هوشمند برای دانش‌آموزانش را از سال ۹۳ آغاز کرده است.
    این معلم، سال ۹۴ به عنوان معلم نمونه کشوری انتخاب شد و هدیه ریاست جمهوری به مبلغ ۲۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان را بین مردم محروم دوکوهه و دانش‌آموزان این منطقه توزیع کرد و امروز پس از دریافت ارثیه پدری‌اش، به تاسی از ذات نیکوکار پدر، این مبلغ را نیز صرف کمک به تعلیم و تربیت فرزندان ایران کرده است.
    اسدی با ارثیه یک میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومانی پدر مرحومش تاکنون ۱۴۳ تبلت برای دانش‌آموزان کم برخوردار، روستایی و حاشیه‌ای خریداری و به تمام مدارس محروم و روستایی شهرستان اندیمشک نیز کمک کرده است. در عین حال ساخت مدرسه در روستای کرتل در بخش الوار گرمسیری نیز از برنامه‌هایی است که برای کمک به تحصیل دانش‌آموزان این منطقه کم برخوردار روستایی دارد.
    دانش‌آموزان محروم و کم‌برخوردار با کمک مدیران مدارس مناطق روستایی و حاشیه‌ای در اندیمشک شناسایی شده و به این معلم نیکوکار معرفی می‌شوند. بیشتر این دانش‌آموزان بی‌سرپرست و بدسرپرست هستند و یا دارای خانواده‌هایی بی‌بضاعتند که از وضعیت معیشت نامناسبی برخوردارند.
    وی به بیان انگیزه خود از انجام این کار پرداخت و گفت: «من پول خرید یک ماشین سنگین را برای جلوگیری از افت تحصیلی دانش‌آموزان شهرستانم هزینه کردم تا از افسردگی، نگرانی و ناراحتی کودکان این مرزوبوم جلوگیری کنم.»
    اسدی با بیان اینکه حدود ۱۵۳ گوشی و تبلت به تمام مدارس شهرستان اندیمشک اهدا کردم اظهار کرد: «از ۵۰۰ هزار تومان تا ۲۰ میلیون تومان برای این اقدام هزینه کردم و سعی دارم در آینده با شناسایی چند مدرسه کپری در شهرستان اندیمشک مدرسه سازی را آغاز کنم.»
     

    منبع :  خبرگزاری پانا    1399/9/2 10:56


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 444
    2/10 (تعداد آرا 1 نفر )