سه شنبه 30 دى 1399  /  2021 19 Jan   
ساعت :  15:03 GMT  /  تهران -  18:33
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
ارتباط با مرکز بازرسی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
30 دى 1399
   
  2021 Jan 19
    
   5 جمادی الثانی 1442
     
    کد پیگیری
    سیدمحمد بطحائی: تبدیل آموزشکده های سما به دانشکده های مهارت و کارآفرینی، منشاء تحولات بزرگ در حوزه مهارتی خواهد بود
    جلسه معارفه معاون آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان با حضور ریاست سازمان، معاونان و برخی از مدیران حوزه ستادی  برگزار شد.
     به گزارش روابط عمومی سما، سید محمد بطحائی معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما در آغاز این جلسه با گرامی داشت هفته بسیج، بسیج را شجره ی طیبه ای دانست که امروز به دوران بلوغ و بالندگی خود رسیده است. وی هفته بسیج را  یادآور از خودگذشتی های فرزندان رشید ایران اسلامی دانست که در طول عمر باعزت این نهاد مردمی، همواره در قامت تعهد، اخلاص، ایمان وتخصص ایفای نقش نموده اند.
    سپس رئیس سازمان سما با قدردانی از تلاش های دکتر آزادیان و مهندس چهاربند در دوران تصدی معاونت آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان، گفت: بر اساس چارت تشکیلاتی جدید حوزه معاونت مهارتی و کاربنیان به صورت حوزه ای مستقل از مجموعه سما خواهد بود و ارتباط بیشتری با حوزه دانشگاه دارد. سما نیز مسئولیت سیاست گذاری و راهبری مدارس را بر عهده دارد.
     

    سید محمد بطحائی با اشاره به مصوبه شورای گسترش دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر تصویب اطلاق نام دانشکده های مهارت و کارآفرینی به آموزشکده های سما گفت: این اتفاق مبارک که در دانشگاه آزاد اسلامی شروع شده است اگر با جدیت ادامه پیدا کند منشاء تحولات بزرگی در کشور خواهد شد.
    ریاست سازمان سما ضمن قدردانی از تلاش ها و اقدامات ارزنده دکتر آزادیان، از همزمانی حضور ایشان در سازمان سما با تدوین و تصویب ساختار تشکیلاتی مجموعه خبر داد و افزود: مشغله ما در بخش تصویب ساختار سازمانی، فرصت بهره مندی از تجربیات دکتر آزادیان را در حوزه مهارتی از ما سلب کرد اما اینک با ادامه فعالیت دکتر آزادیان در شورای گسترش، آمایش، برنامه‌ریزی وکارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی همچنان مرتبط با حوزه مهارت آموزی بوده و می توان در این مسیر، از تجربیات و دانش ایشان بهره مند شد.
    سیدمحمد بطحائی با فرخنده خواندن تبدیل آموزشکده های سما به دانشکده های مهارت و کارفرینی آنها را به مثابه کارخانه ها و موسسات تولیدی دانست که دانشجویان پس از خروج از آن، با مهارت های کسب شده می توانند بدون وقفه جذب بازر کار تخصصی شوند.
    معاون دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به حضور مهندس چهاربند در ادامه فعالیت ها و تلاش های دکتر آزادیان در حوزه معاونت آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان، ایشان را از دغدغه مندان و پیشگامان حوزه مهارت آموزی معرفی کرد و افزود: سوابق درخشان کاری ایشان در مجموعه های آموزشی و پرورشی ما را بر آن داشت تا بتوانیم از گنجیه دانش ایشان در حوزه مهارتی بهر مند شویم. حضور این مدرس بین المللی مهارت آموزی در مجموعه سما جزء ادوار درخشان تاریخ این مجموعه خواهد بود و تداوم حضورشان، افتخار بزرگی برای سما و دانشگاه آزاد اسلامی محسوب می شود.
    سیدمحمد بطحائی با معرفی دکتر علیرضا لادن مقدم به عنوان معاون آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان به سوابق درخشان کاری و مدیریتی وی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی اشاه کرد و گفت:« با حضور دکتر مقدم قطعا تیم سما، تقویت شده و کارها با سرعت بیشتری به پیش خواهد رفت.


    سپس دکتر لادن ضمن تشکر از اعتماد دکتر بطحائی در راستای واگذاری مسئولیت به ایشان، مدیریت سیال و روان دکتر بطحائی را در پیشبرد کارها بسیار اثرگذار دانست و گفت: تدوین شیوه نامه مهارتی در اولویت کاری بنده قرار دارد که در کوتاهترین زمان ممکن با همکاری همکاران خوب و با تجربه سمایی به سرانجام خواهد رسید.
    معاون آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان  با قدردانی از زحمات و تلاش های دکتر آزادیان و مهندس چهاربند، ابراز امیدواری کرد با بهره گیری از تجربیات این دو عزیز در ادامه مسیر می توان گام های موثری در این زمینه برداشت.
    تقویت ارتباطات درون و برون سازمانی، کسب امتیاز از مجموعه های بین المللی مهارتی برای این معاونت، تلاش برای تقویت جایگاه دانشکده های مهارتی، تقویت ارتباط دانشجویان با محیط های کار و ... از دیگر اولویت های دکتر مقدم عنوان شد.
    وی در خاتمه، به حضور دکتر شاه حسینی به عنوان یک نیروی پرتلاش در کنار خود برای انجام بهتر امور اشاره کرد.

     

     

    منبع :  روابط عمومی سما    1399/9/3 19:38


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 1182
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )