سه شنبه 30 دى 1399  /  2021 19 Jan   
ساعت :  15:19 GMT  /  تهران -  18:49
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
ارتباط با مرکز بازرسی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
30 دى 1399
   
  2021 Jan 19
    
   5 جمادی الثانی 1442
     
    کد پیگیری
    امام جمعه گنبد‌کاووس خواستار شد؛لزوم افزایش تولیدات دانش‌آموزی و ایجاد کارآفرینی
    امام جمعه گنبد‌کاووس خواستار افزایش تولیدات دانش‌آموزی و ایجاد کارآفرینی شد و بیان کرد که منافع این امر در نهایت نصیب مردم و جامعه خواهد شد.

    در دیدار مدیران و مسئول فرهنگی مجموعه سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر با امام‌جمعه گنبدکاووس‌، مسئولان سمای آزادشهر با ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته به بیان نظر و پیشنهادهای خود درباره مسائل تعلیم و تربیت و نقش دانشگاه و مدارس در ارتقای وضعیت علمی، فرهنگی و تربیتی در جامعه پرداختند.
     

    حجت‌الاسلام محمود ترابی امام جمعه گنبدکاووس در این دیدار با قدردانی و ابراز خرسندی از فعالیت‌های مجموعه مدارس سما در حوزه‌های آموزشی، فرهنگی و پرورشی بیان کرد: همکاری و تعامل مدارس با نهادهای انقلابی این حوزه مانند اتحادیه‌های انجمن اسلامی دانش‌آموزی و عشق به کتابخوانی و توجه به پویش‌های کتابخوانی، سیر مطالعاتی و شعرخوانی در مدارس به‌ویژه آثار شهید مطهری نقش‌ بسزایی در تربیت و بصیرت‌افزایی دانش‌آموزان دارد.

    وی با تأکید بر اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در مدارس، اجرایی‌کردن برنامه دیدار با علما و زیارت مکان‌های مذهبی و ... را بسیار اثرگذار و ایجاد رفاقت مذهبی میان دانش‌آموزان را از مشاوره مذهبی اثربخش‌تر برشمرده و کارکنان و معلمان را به مطالعات و پژوهش‌ها در حوزه فرهنگی و تربیتی تشویق کرد.

    امام جمعه گنبد‌کاووس با قدردانی از فعالیت‌های انجام گرفته در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی توسط مجموعه سما، خواستار افزایش تولیدات دانش‌آموزی و ایجاد کارآفرینی شد و بیان کرد که منافع این امر نهایتاً نصیب مردم و جامعه خواهد شد.

    علی نعیمی معاون دانشگاه و رئیس مراکز آموزشی و فرهنگی سمای آزادشهر در این دیدار با یادآوری نقش دانشگاه و مدارس سما در تعلیم و تربیت گفت: مدارس سما با بهره‌مندی از امکانات واحد دانشگاهی و کادر آموزشی متعهد و متخصص، نقش مهمی در راستای کمک به آموزش و پرورش و تربیت دانش‌آموزان ایفا کرده‌اند.

    وی با تأکید بر حساسیت خانواده‌ها به محیط آموزشی فرزندان خود افزود: وظیفه داریم و تلاش می‌کنیم با نگاه تکریم به خانواده‌ها به این درخواست و مطالبات به‌حق آنان پاسخ مناسب بدهیم.

     


    منبع :  روابط عمومی سما    1399/10/8 20:41


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 71
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )