شنبه 9 اسفند 1399  /  2021 27 Feb   
ساعت :  3:08 GMT  /  تهران -  6:38
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
ارتباط با مرکز بازرسی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
9 اسفند 1399
   
  2021 Feb 27
    
   14 رجب 1442
     
    کد پیگیری
    قدم به قدم تا راه اندازی بوستان های تربیت زنجان
    جلسه بررسی اقدامات و فعالیت های صورت گرفته برای راه اندازی بوستان های تربیت زنجان با حضور دکتر بطحائی معاون آموزش های عمومی و مهارتی و رئیس سازمان سما و عطاء اله سلطانی صبور رئیس مرکز مديريت و راهبري دارالفنون، دکتر فیروزفر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان و دکتر عباس قنبری معاون سما این شهرستان برگزار شد.


    به گزارش روابط عمومی سما، دکتر بطحایی در آغاز جلسه، ضمن قدردانی از تلاش ها و جدیت دکتر فیروزفر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان، راه اندازی بوستان های تربیت را اقدامی مبارک نه تنها در دانشگاه آزاد اسلامی و سما، بلکه در حوزه آموزش عمومی کشور برشمرد.


    در ادامه دکتر قنبری با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای مصوبات جلسات پیشین، عنوان داشت: هزینه های جاری راه اندازی بوستان های تربیت شامل هزینه های مربوط به طراحی و تجهیز فضاهای متناسب با بوستان های تربیت می باشد و بخش دوم شامل هزینه های جاری مدرسه پس از راه اندازی شامل هزینه های پرسنلی، تامین صبحانه و ناهار برای دانش آموزان و ...  می باشد.


     
    وی اصلاح برنامه ی زمان بندی فعالیت ها شامل خدمات عمرانی، تجهیز، فراخوان جذب نیروی انسانی و ثبت نام دانش آموز را از دیگر اقدامات صورت گرفته در راستای مصوبات پیشین برشمرد.


    اعلام برآورد هزینه های صورت گرفته درخصوص انتقال مجموعه زنجان از سایت اعتمادیه به سایت علامه و و نوسازی تاسیات، بررسی شرایط تامین نیروی انسانی مورد نیاز براساس چارت و ضرورت وجود هر یک از پست های مصوب، از دیگر موضوعات این جلسه بود.
    در این جلسه همچنین تعداد کل دانش آموزان بوستان تربیت علوی و فاطمی  و ظرفیت کلاس های درسی این دو مرکز برای سال تحصیلی 1400 مشخص گردید و هفته آخر بهمن ماه نیز زمان آزمون کتبی فراخوان جذب نیروی انسانی تعیین شد.
    گفتنی است در این جلسه دکتر چهاربند مشاور ریاست سازمان، خانم موسوی و آقای دکتر موسوی مسئولان بوستان های تربیت زنجان، پیمان حسن پور مدیرکل امور اداری و مالی سازمان و همکاران مرکز دارالفنون نیز حضور داشتند. 
     




    منبع :  روابط عمومی سما    1399/11/2 14:03


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 321
    4.9/10 (تعداد آرا 16 نفر )