شنبه 9 اسفند 1399  /  2021 27 Feb   
ساعت :  4:41 GMT  /  تهران -  8:11
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
ارتباط با مرکز بازرسی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
9 اسفند 1399
   
  2021 Feb 27
    
   14 رجب 1442
     
    کد پیگیری
    رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در نشست با تیم ارزیابی و نظارت معاونت آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان : از تمامی برنامه های مهارتی، فنی و حرفه ای و کاربنیان به طور جد حمایت می کنیم
    تیم ارزیابی و نظارت معاونت آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان با سفر به استان سیستان و بلوچستان ضمن دیدار با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان از مدارس و دانشکده های سما زاهدان، زابل و همچنین پردیس های مهرستان، قصرقند و واحد بین‌المللی دانشگاه آزاد زابل بازدید کرد و در جریان آخرین دستاوردها، پیشرفت ها، مسائل و مشکلات کاری آنان قرار گرفت. در این بازدیدها ضمن بررسی امکانات و ظرفیت های واحدها، معاونت های آموزش های عمومی و مهارتی و پردیس های مذکور همفکری های لازم برای تحقق اهداف پیش بینی شده آموزش های مهارتی انجام گرفت.

     

    در آغاز این سفر کاری جلسه ی هماهنگی تبدیل و ارتقای آموزشکده های سما به دانشکده های مهارت و کارآفرینی با حضور دکتر میر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، دکتر شاه حسینی سرپرست امور راهبری و پایش کیفیت معاونت فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان و دکتر عمرانی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان برگزار شد؛ دکتر میر ابتدا گزارشی از وضعیت واحدهای دانشگاهی استان سیستان و بلوچستان ارائه کرد و به منظور حمایت های همه جانبه از برنامه های مربوط به آموزش های مهارتی  و کاربنیان در استان، قول همکاری های مساعد داد.
    در ادامه دکتر شاه حسینی ضمن ابلاغ پیام و سلام گرم دکتر بطحایی معاون آموزش های عمومی و مهارتی و دکتر لادن مقدم معاون آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان گفت: محور کار و نقشه راه آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان، نظام نامه مصوب شورای گسترش دانشگاه است که در اولین روز دهه مبارک فجر توسط دکتر طهرانچی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، ابلاغ شده است.
    وی ادامه داد: تمامی فعالیت ها از جمله مدرسه عالی مهارت، فعالیت های کاربنیان و تبدیل و ارتقا آموزشکده های سما به دانشکده های مهارت و کارآفرینی باید براساس رویکردها و ویژگی های نظام نامه مذکور محقق شود.
    در ادامه ی این نشست دکتر عمرانی نیز گزارشی از معاونت های آموزش های عمومی و مهارتی استان ارائه کرد.

     

    دکتر شاه‌حسینی بر لزوم راه‌اندازی مدارس عالی مهارتی در استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد
    دکتر محمد شاه‌حسینی در جریان این سفر همچنین از مدارس و دانشکده‌های سمای استان سیستان و بلوچستان نیز بازدید کرد.
    وی در این بازدید با تأکید بر رفع مشکلات آموزشی  و ارائه آموزش‌های کیفی، خاطر نشان کرد: دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی باید بر چگونگی برگزاری واحدهای عملی و کارگاهی با توجه به راه‌اندازی رشته‌های مهارتی توجه بیشتری داشته باشند و بروزرسانی تجهیزات و کارگاه‌ها در صدر اولویت برنامه ها قرار گیرد.
    شاه‌حسینی بر ضرورت راه‌اندازی مدارس عالی مهارتی با توجه به ظرفیت‌های منطقه‌ای در استان سیستان و بلوچستان، برگزاری دوره‌ها و قراردادهای کاربنیان با افراد صاحب ایده و فکر در راستای استفاده مؤثر و بهینه  از فضاها و امکانات دانشگاه تأکید کرد.

     
    دکتر شاه‌حسینی در حاشیه بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل و آموزشکده سما این شهرستان عنوان کرد؛ راه‌اندازی دانشکده‌های مهارتی و کارآفرینی در راستای تربیت نیروی انسانی ماهر است
     
     محمد شاه‌حسینی در حاشیه بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل و آموزشکده سما این شهرستان درخصوص گسترش دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی سما در کشور گفت: یکی از اهداف سازمان سما و معاونت فنی و حرفه‌ای تقویت و ایجاد مدارس عالی مهارتی و فعالیت‌های کاربنیان است.
    وی ادامه داد: تبدیل و ارتقای آموزشکده‌های سما به دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی در راستای تربیت نیروی انسانی ماهر و کارآفرین و همچنین معرفی نیروی کار متخصص به صنایع و دستگاه‌های اجرایی است.


    سرپرست امور راهبری و پایش کیفیت سازمان سما، درباره ظرفیت‌ها و امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل و مدارس سمای این شهرستان گفت: با وجود کارگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها و مزارع تحقیقاتی، دانشکده مهارتی این واحد دانشگاهی پس از راه‌اندازی می‌تواند در زمینه فعالیت‌های کاربنیان عملکردی مثبت داشته باشد.
     


    منبع :  روابط عمومی سما    1399/11/30 02:14


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 242
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )