سه شنبه 31 فروردين 1400  /  2021 20 Apr   
ساعت :  15:42 GMT  /  تهران -  20:12
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
ارتباط با مرکز بازرسی
دعای روز

دعای روز هفتم ماه مبارک رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهمّ اعنّی فیهِ على صِیامِهِ وقیامِهِ وجَنّبنی فیهِ من هَفَواتِهِ وآثامِهِ وارْزُقْنی فیهِ ذِکْرَکَ بِدوامِهِ بتوفیقِکَ یا هادیَ المُضِلّین.

خدایا یارى کن مرا در این روز بر روزه گرفتن و عبـادت و برکنارم دار در آن از بیهودگى و گناهان و روزیم کن در آن یادت را براى همیشه به توفیق خودت اى راهنماى گمراهان

 

با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
31 فروردين 1400
   
  2021 Apr 20
    
   7 رمضان 1442
     
    کد پیگیری
    مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان: همکاری و تعامل دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه مدیریت و نظارت، نشان از برنامه محور بودن این مجموعه دارد
    دکتر حمید رضا رخشانی مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در جلسه شورای نظارت و هماهنگی سما اظهار داشت: همکاری و تعامل دانشگاه آزاد اسلامی با آموزش و پرورش در حوزه مدیریت و نظارت بر مدارس سما نشان از دلسوزی و برنامه محور بودن این مجموعه در همه ابعاد کاری دارد.


    وی افزود: رعایت قوانین و اصول حاکم بر مدارس غیر دولتی از جمله مدارس سما در مسیر اجرای صحیح برنامه ها و اقدامات مختلف به خوبی مدیریت شده و سلامت در کار در این فرآیندها بسیار مهم بوده و خواهد بود.
    مدیرکل آموزش و پرورش استان ادامه داد: یکی از سیاست‌های نظام آموزشی، توسعه مشارکت مردم و اولیا در برنامه‌ها و فعالیت‌های مختلف مدارس است که در این راستا و در سال‌های اخیر، مشارکت جدی و موثری از سوی آحاد جامعه با دستگاه تعلیم و تربیت اتفاق افتاده است.
     رخشانی بیان داشت: آموزش و پرورش نیازمند همدلی و همیاری مجموعه های مختلف اعم از دولتی، غیردولتی، مردمی و مشارکتی است و در این مسیر وجود مدارس سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی می تواند کمک شایانی به تحقق اهداف نظام آموزشی نماید.


    وی افزود: وجودِ نقشه راه و سیاست‌گذاری صحیح در هر فعالیتی یک ضرورت است و در مدیریت مدارس با وجود جامعه هدف و مخاطبان آن بسیار مهم و حیاتی خواهد بود.
     
    دکتر میر:یکی از اولویت های مهم مدارس سما کیفیت بخشی به فعالیت ها و برنامه هاست

    دکتر سلطانعلی میر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان در خصوص فعالیت مدارس سما و برنامه‌های جاری دانشگاه برای این مدارس گفت: مدارس سما در راستای اساسنامه دانشگاه و شرایط و ضوابط حاکم بر آن سعی کرده و می‌کنند تا به ارائه خدمات آموزشی و تربیتی مطابق با سیاست ها و اهداف آموزش و پرورش به دانش‌آموزان بپردازند.
     وی کیفیت بخشی به فعالیت ها و برنامه ها را یکی از اولویت‌های مهم مدارس سما دانست و اظهار داشت: شورای نظارت و هماهنگی سما به دنبال تعریف برنامه هایی شاخص محور برای دستیابی به نتیجه مطلوب و خروجی مورد انتظار در فرایند یاددهی یادگیری دانش آموزان می باشد.
    دکتر سلطانعلی میر رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: دست یافتن به پیشرفت علمی و اسلامی را نتیجه کیفیت آموزشی درست و مناسب به دانشجویان و دانش آموزان دانست و متذکر شد:از شمال تا جنوب ظرفیت های بزرگی در استان سیستان و بلوچستان وجود دارد که باید به آن توجه شود.

         وی استفاده بهینه از این ظرفیت ها را نیازمند حمایت و پشتیبانی سازمانهای مرتبط بیان کرد و ادامه داد: نشان دادن این توانمندیها با حمایت های کارآمد ممکن می شود.
    رییس شورای نظارت و هماهنگی سما استان اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان  و مجموعه سما نقش پررنگی در تربیت نیروی انسانی  و آینده ساز ایفا کرده که این مهم نقش بسزایی در توسعه و امنیت منطقه داشته است.
    میرتاکید کرد: با روحیه نشاط و تلاشی که در بین مدیران استان وجود دارد ،مطمئنا زمینه توسعه واحدهای سما استان به سرعت فراهم خواهد شد.
    دبیر هیات امنا تصریح کرد: وجود مراکز آموزش عالی در هرمنطقه رونق بخش توسعه و تعالی آن بوده و جامعه را پویا و با نشاط می کند و وجود دانشگاه و مدارس سبب حفظ ارزش ها و رشد و توسعه همه جانبه منطقه می شود.

     

    منبع :  روابط عمومی سما    1399/12/6 01:33


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 67
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )