سه شنبه 31 فروردين 1400  /  2021 20 Apr   
ساعت :  16:02 GMT  /  تهران -  20:32
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
ارتباط با مرکز بازرسی
دعای روز

دعای روز هفتم ماه مبارک رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهمّ اعنّی فیهِ على صِیامِهِ وقیامِهِ وجَنّبنی فیهِ من هَفَواتِهِ وآثامِهِ وارْزُقْنی فیهِ ذِکْرَکَ بِدوامِهِ بتوفیقِکَ یا هادیَ المُضِلّین.

خدایا یارى کن مرا در این روز بر روزه گرفتن و عبـادت و برکنارم دار در آن از بیهودگى و گناهان و روزیم کن در آن یادت را براى همیشه به توفیق خودت اى راهنماى گمراهان

 

با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
31 فروردين 1400
   
  2021 Apr 20
    
   7 رمضان 1442
     
    کد پیگیری
    رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان بوشهر در دیدار با دبیر شورای سیاستگذاری استان بوشهر : از دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان خیر کثیر می توان نام برد
    رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان بوشهر در دیدار با دبیر شورای سیاستگذاری استان بوشهر گفت: دانشگاه آزاد اسلامی خدمات رسانی به مردم را به نحو احسن انجام داده است. 
     


    به گزارش روابط عمومی سما، داریوش زراعت گر رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان بوشهر گفت: دانشگاه آزاد اسلامی و بانک ملی از ابتدای تأسیس دانشگاه رابطه خوب و محکمی داشته اند و بانک ملی جهت ساخت و ساز اکثر پروژ ه های عمرانی دانشگاه از ابتدای تأسیس تاکنون همکاری ارزنده ای داشته اند.
    وی ادامه داد: با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در امر آموزش عالی کشور از سنوات قبل به نحو احسن خدمات انجام داده ، می توان به عنوان خیر کثیر از آن نام برد.
    داریوش زارعت گر خاطرنشان کرد : امروزه فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی، اکثراً پست های کلیدی در سطح کشور برعهده دارند و خدمات رسانی به مردم به نحو احسن انجام دادند.
    باقر کریمی دبیر شورای سیاستگذاری سما استان بوشهر گفت: مدارس سما در راستای سیاست های سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور از مقطع پیش دبستانی تا متوسطه دوم و هنرستان تأسیس گردیده است.
    وی ادامه داد : در سطح استان بوشهر این مدارس در حال توسعه می باشند و هم اکنون در اکثر شهرها این مدارس آماده خدمت رسانی هستند و حتی در دوران بیماری کرونا جهت تسهیل و کیفیت در امر آموزش، سامانه یکپارچه نوین آنلاین دانش آموزی (سیناد) راه اندازی شد تا به توان با کیفیت بیشتری اینکار را انجام داد.


    زلیخا زمانی رئیس اداره امور مالی مدارس سما استان در این جلسه گفت: با توجه به اینکه اولیا دانش آموزان به دلیل تورم شدید اقتصادی در دوران بیماری کرونا، مشکلات زیادی در پرداخت شهریه دارند ، انتظار می رود بانک ملی تسهیلات کم بهره ای در اختیار خانواده های دانش آموزان قرار دهند.
    در پایان این جلسه تصویب شد ، بانک ملی گزارش جامع و کاملی در خصوص حساب های مدارس سما در سطح استان تهیه نماید و رایزنی های لازم در خصوص ارائه راهکار جهت پرداخت تسهیلات کم بهره به اولیا دانش آموزان صورت پذیرد.
     
    منبع :  روابط عمومی سما    1400/1/17 13:49


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 46
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )