سه شنبه 31 فروردين 1400  /  2021 20 Apr   
ساعت :  16:37 GMT  /  تهران -  21:07
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
ارتباط با مرکز بازرسی
دعای روز

دعای روز هفتم ماه مبارک رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهمّ اعنّی فیهِ على صِیامِهِ وقیامِهِ وجَنّبنی فیهِ من هَفَواتِهِ وآثامِهِ وارْزُقْنی فیهِ ذِکْرَکَ بِدوامِهِ بتوفیقِکَ یا هادیَ المُضِلّین.

خدایا یارى کن مرا در این روز بر روزه گرفتن و عبـادت و برکنارم دار در آن از بیهودگى و گناهان و روزیم کن در آن یادت را براى همیشه به توفیق خودت اى راهنماى گمراهان

 

با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
31 فروردين 1400
   
  2021 Apr 20
    
   7 رمضان 1442
     
    کد پیگیری
    مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی در آموزشکده سما ارومیه: قفل بیکاری با کلید مهارت باز می شود
    تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان فنی و حرفه ای آذربایجان غربی در محل آموزشکده سما واحد ارومیه منعقد شد.
    به گزارش روابط عمومی سما، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی در حاشیه انعقاد این تفاهم نامه با اشاره به ظرفیت های بی بدیل آموزشکده و مدارس سما گفت: امکانات موجود در این نهاد علمی قابل مقایسه با سایر مراکز آموزشی و مدارس غیر انتفاعی نیست و همه ساله دانش آموزان و دانشجویان ماهری در آن پرورش می یابند.


    محمود پوریوسف با اشاره بر ضرورت آموزش مهارت به دانشجویان برای جذب دربازار كار عنوان کرد: سازمان فنی و حرفه ای یکی از مهم ترین بخش های مهارت آموزی نظام آموزشی کشور شناخته می شود و تربیت نیروی انسانی ماهر در بخش فنی و حرفه ای از جمله مهم ترین رویکردهای این سازمان است.
    وی تاکید کرد: همکاری مشترک دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای، ارتباط بین صنعت و دانشگاه را تقویت می کند و این مهم، تربیت نیروهای فعال و کاری را بیش از هر زمانی تسریع می کند.
    معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما واحد ارومیه نیز در این مراسم با بیان اینکه تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای در راستای توانمندسازی مهارت های دانشجویان و نیروهای نیازمند به مهارت است افزود: کارآفرینی و اشتغال زایی نیاز مبرم به همکاری دو نهاد علمی و دانشگاه و سازمان فنی وحرفه ای است.
    محسن شکرنیا با تاکید بر اینکه رشته های آموزشکده سما که عمدتا مهارتی بود  تصریح کرد: آموزشکده ها که به اهتمام مسئولین دانشگاه به دانشکده مهارتی و کارآفرینی ارتقا یافته و رشته های فنی و حرفه ای و مهارتی افزایش یافته و در مقطع کارشناسی نیز پذیرش دانشجو خواهد داشت.

     
    مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی نیز با تاکید بر اینکه قفل بیکاری با کلید مهارت باز می شود تصریح کرد: ارتقای سطح مهارتی دانشجویان و اشتغال آن ها پس از تحصیل از اهداف انعقاد این تفاهم نامه به شمار می رود.
    محمد سلیم عباسی بیان کرد: ایجاد فرهنگ مهارت آموزی و نهادینه کردن آن در دانشگاه از جمله موارد بسیار مهمی است که خوشبختانه در دانشگاه آزاد اسلامی بیش از هر نهاد آموزشی به چشم می خورد.
     

    منبع :  روابط عمومی سما    1400/1/18 22:50


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 46
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )