چهارشنبه 31 شهريور 1400  /  2021 22 Sep   
ساعت :  23:39 GMT  /  تهران -  3:09
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
ارتباط با مرکز بازرسی
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
31 شهريور 1400
   
  2021 Sep 22
    
   14 صفر 1443
     
    کد پیگیری
    نشست مشترک روسا و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) و معاونت فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان برگزار شد/ همگام و همسو در جهت تغییر رویکرد دانشگاه به سمت مهارت
    نشست مشترک دکتر لادن مقدم معاون آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان با دکتر قاضی مغربی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام و با حضور تعدادی از مدیران مربوطه پیش از ظهر امروز در دفتر معاونت آموزش های عمومی و مهارتی برگزار شد.
    به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی، دکتر لادن مقدم ضمن تبریک به مدیران و همکاران دانشگاه یادگار امام (ره) تبدیل رویکرد این دانشگاه به سوی مهارت آموزی را فرخنده دانست و گفت: دانشگاه یادگار امام(ره) شهرری به عنوان نخستین واحد دانشگاهی با رویکرد مهارتی درکل کشور درنظر گرفته شده است. این اتفاق مبارک پیرو مصوبه ی دوازدهمین جلسه شورای گسترش، آموزش، برنامه ریزی و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی شکل گرفته است که با استعانت از خدای متعال و همکاری های دوسویه می تواند سرآغاز تحولات بزرگ در حوزه ی مهارت آموزی در شهر تهران باشد.
    معاون آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان خاطر نشان کرد: مقرر گردیده واحد یادگار آمام (ره ) شهرری ماموریت مهارت و کارآفرینی را در سطح شهر تهران بر عهده گیرد و آموزشکده های فنی و حرفه ای (سما سابق) تهران طی یک سیاست یکپارچه به مجموعه دانشکده های مهارت و کارآفرینی ذیل این واحد دانشگاهی، تبدیل شوند.
    وی با اشاره به ضرورت برخی از تغییرات در چارت دانشگاه و واحدهای درسی از اهمیت توسعه رشته های دانشگاه یادگار امام(ره) سخن گفت.    دکتر لادن مقدم تغییر جهت دانشگاه یادگار امام (ره) شهرری به سمت مهارت آموزی را گام مهم و اساسی دانشگاه آزاد اسلامی در شرایط فعلی برشمرد و عنوان کرد: با تصمیمات هوشمندانه و نگاه تیزبینانه دکتر طهرانچی مسیر معاونت آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان و دانشگاه یادگار امام(ره) امروز در این نقطه تلاقی پیدا کرده و در ادامه به یک مسیر واحد مبدل گشته است. باید از فرصت پیش آمده برای رویدادهای مهم و تاثیرگذار در حوزه ی مهارت آموزی بهره برد.
         تغییر ساختار دانشگاه یادگار امام (ره) منطبق با رویکرد مهارتی، همگون سازی ساختار اداری و مالی دانشگاه با مصوبه ی دوازدهمین جلسه شورای گسترش، آموزش، برنامه ریزی و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی، استفاده از دوره های آموزشی کوتاه مدت و مدارس عالی مهارت، برگزاری جلسات و نشست های مشترک با روسا و همکاران دانشکده های مهارت و کارآفرینی شهر تهران، افزایش فعالیت های علمی و پژوهشی دانشگاه با رویکرد مهارتی و آغاز فعالیت های تبلیغاتی با هدف معرفی دانشگاه مهارتی از جمله موضوعات پیشنهادی دکتر لادن برای اجرایی شدن این مصوبه بود.
    در ادامه دکتر مغربی با اشاره ای مختصر به سوابق علمی، اجرایی و پژوهشی موفق دانشگاه یادگار امام(ره) شهرری آمادگی خود را برای اجرای مصوبه ی شورای گسترش، آموزش، برنامه ریزی و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام داشت.

         در این جلسه دکتر مغربی و همکاران ایشان ضمن طرح برخی از ابهامات و سوالات خود درخصوص تغییر رویکرد آموزشی دانشگاه یادگار امام (ره)، این جلسه را گامی به سوی همگرایی دو مجموعه برشمرد.
         در خاتمه مدیران حاضر در این نشست مصوب کردند با تشکیل کارگروهی مشترک و برگزاری جلسات مستمر به منظور تدوین نقشه ی راه، بر اجرای دقیق این مصوبه اهتمام ورزند.  
     


     

    منبع :  روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی    1400/6/15 14:36


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 242
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )