چهارشنبه 31 شهريور 1400  /  2021 22 Sep   
ساعت :  23:38 GMT  /  تهران -  3:08
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
ارتباط با مرکز بازرسی
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
31 شهريور 1400
   
  2021 Sep 22
    
   14 صفر 1443
     
    کد پیگیری
    دومین جلسه شورای تخصصی گسترش آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی تشکیل شد/تصویب راه اندازی دانشکده مهارت و کارآفرینی قزوین
    دومین جلسه شورای تخصصی گسترش آموزش فنی و حرفه ای و مهارتی پیش از ظهر امروز با حضور دکتر بطحائی معاون آموزش های عمومی و مهارتی و سایر اعضا به صورت مجازی تشکیل شد.
    به گزارش معاونت آموزش های عمومی و مهارتی؛ در این جلسه بررسی تشکیل کمیته های گسترش آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی استانی و نحوه صدور ابلاغ اعضا، بررسی کاربرگ طرح توجیهی تاسیس دانشکده مهارت و کارآفرینی در واحدهای دانشگاهی و تقاضای راه اندازی دانشکده های مهارت و کارآفرینی با حضور اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.    کمیته های استانی ده استان از جمله استان های آذربایجان غربی، اصفهان، خراسان رضوی، کردستان، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان و همدان در این جلسه مصوب شد و مقرر گردید بعد از تصویب استان ها پیش نویس ابلاغ رئیس و اعضای مربوطه برای امضا توسط ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی ارسال شود.
    دکتر بطحائی در این جلسه با تاکید بر روان سازی فرم ها و کاربرگ های طرح توجیهی تاسیس آموزشکده های مهارت و کارآفرینی از لزوم تکمیل این فرم ها برای دانشکده های جدید التاسیس سخن گفت و افزود: پیش از نهایی شدن فرم های مربوطه، حتما از همفکری و نظرات همکاران واحدها نیز بهره گیری شود.
    استفاده از امکانات، تجهیزات و ظرفیت های موجود دانشکده های مهارت و کارآفرینی توسط سایر دانشکده ها و بالعکس در واحدها موضوع دیگری بود که معاون آموزش های عمومی و مهارتی به آن اشاره داشت.
    دکتر سعید آزادیان دبیر شورای گسترش، آمایش، برنامه‌ریزی و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این جلسه از توجه ویژه به موضوع دانشکده های موضوعی به ویژه دانشکده های مهارت و کارآفرینی در شورای گسترش دانشگاه سخن گفت و افزود: دانشکده های مهارت و کارآفرینی باید مبتنی بر موضوع کار خود را پیش گیرند.
    در خاتمه این جلسه با راه اندازی دانشکده ی مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین، موافقت شد و درخصوص طرح توجیهی ارسال شده سایر واحدهای متقاضی مقرر شد در روز دوشنبه 29 شهریور ماه سال جاری جلسه ای تشکیل و درخواست ها بررسی گردد.
     

    منبع :  روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی    1400/6/22 13:37


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 222
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )