پنجشنبه 6 آبان 1400  /  2021 28 Oct   
ساعت :  20:23 GMT  /  تهران -  23:53
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
ارتباط با مرکز بازرسی
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
6 آبان 1400
   
  2021 Oct 28
    
   21 ربیع الاول 1443
     
    کد پیگیری
    برگزاری مراسم نمادین انتخابات شورای انجمن اولیا و مربیان مدارس استان مرکزی در دبستان دخترانه سما اراک
    به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی، برگزاری مراسم نمادین انتخابات اعضای انجمن اولیاء و مربیان مدارس استان مرکزی در مدرسه ابتدایی دخترانه سما اراک با حضور شهریار فولادوند معاون وزیر ورئیس سازمان مدارس و مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی ، بهرام حسین آبادی مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان مرکزی، مدیران استانی و اعضای محترم انجمن اولیا و مربیان دبستان دخترانه سما با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد. 


    مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: انتخابات شورای انجمن اولیا و مربیان مدارس از 25 شهریورماه سالجاری آغاز و تا پایان مهرماه ادامه خواهد داشت .
    بهرام حسین آبادی با اشاره به پویایی و نقش آفرینی شوراهای انجمن اولیا و مربیان بعنوان بازوی پر توان مدیران مدارس افزود: انجمن اولیا و مربیان یک ظرفیت بسیار خوب و اثرگذار است، در هر جایی که آموزش و پرورش و انجمن اولیا و مربیان با یکدیگر همراه بوده اند، موفقیت حاصل شده است و توجه به این مهم ضروری است.
    وی اظهار داشت: با توجه به وضعیت کرونایی در سطح مناطق، مدارس با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و بدون هر گونه تجمع انتخابات را بصورت حضوری در هر کلاس و پایه در ساعت جداگانه و مشخص و ترجیحاً در فضای باز برگزار می نمایند و جهت اطلاع رسانی و معرفی کاندیداهای متقاضی شرکت در انتخابات مدیران محترم مدارس از بستر سامانه شاد استفاده می کنند.
    حسین آبادی تصریح کرد: طبق برنامه زمانبندی انتخابات شورای انجمن اولیا و مربیان در دوره پیش دبستانی و ابتدایی از 25شهریورماه لغایت 10مهرماه، دوره متوسطه اول از 10مهرماه لغایت 20مهرماه و دوره متوسطه دوم از 20 مهرماه لغایت 30مهرماه در سطح مدارس استان برگزار می شود.


    در ادامه مراسم فولادوند معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس، مدارس غیردولتی و توسعه مشارکتهای مردمی با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید و شیوع بیماری کرونا نکات مهمی را در زمینه بازگشایی مدارس یادآور شدند همچنین ایشان بیان داشتند نقش معلم را نمی توان از صحنه آموزش پاک نمود و حضور فیزیکی دانش آموزان در مدرسه نیازمند تعامل و تلاش همگانی بین مدرسه و خانواده است و برای تحقق این هدف نقش انجمن اولیا و مربیان در یاری رسانی و همراهی با مدرسه از اهمیت بالایی برخوردار است .
    محمود الهیاری رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک اراک ضمن خیر مقدم به میهمانان و اولیاء و قدردانی از حضور آنها در این انتخابات نشان توجه به آینده و سرنوشت فرزندانشان است و ایشان اظهار کردند انجمن اولیاء و مربیــان یکــی از نهادهای مهم در آموزش و پرورش است که در کنار کادر مدرسه می تواند راهگشای بسیاری از معضلات آموزشی و غیر آموزشی مدرسه باشد در ادامه گفت: انجمن اولیاء و مربیان تجلی پیوند مشارکت در امر تربیت فرزندان بین اولیا و مدرسه است .


     

    در ادامه براتی زاده رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان استان مرکزی درخصوص انتخابات شورا افزود: جهت نظارت بهتر در روند انتخابات شورای انجمن در مدارس، دوره های تحصیلی بر اساس زمانبندی تعیین شده از 25 شهریور ماه تا پایان مهر ماه سال جاری اقدام به برگزاری انتخابات می کنند.
     

     
     
    منبع :  روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی    1400/6/29 09:47


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 102
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )