جمعه 7 آبان 1400  /  2021 29 Oct   
ساعت :  20:52 GMT  /  تهران -  0:22
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
ارتباط با مرکز بازرسی
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
7 آبان 1400
   
  2021 Oct 29
    
   22 ربیع الاول 1443
     
    کد پیگیری
    رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی و واحد بجنورد از سما شیروان بازدید کرد
    دکتر علی مرجانی در این جلسه، ضمن عرض خیرمقدم به دکتر کاظمی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالي و واحد بجنورد، دکتر حمیدحاتمی رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی، سیدجوادمحجوب مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالي و بجنورد، مهدي سرایدار رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما و همکاران واحد شیروان گفت: ما در چهار پنج سال اخیر یک روند کامل جذب دانشجو با کیفیت پایین داشتیم که از سال گذشته با همت همکاران با افزایش بیست درصدی مواجه شدیم.ان شاالله امیدوار هستیم امسال با یک جذب خوب  آمار را تقویت بکنیم.
     
     

    رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان به گسترش خدمات مرکز آموزش کوتاه مدت اشاره نمودند و دو برنامه درآمدزایی را پیش بینی نمود، سپس به بحث مزرعه دانشگاه اشاره نمودند و کشت گیاهان داروئی را نوید داد.
     در ادامه آمار مختصری ازمرکز آموزشی و فرهنگی سما ارائه داد و خاطرنشان کرد: با حضور آقای سرایدار  سما رشد خیلی خوبی را پیش رو دارد و با افزایش دانش آموز و شهریه مواجه شدیم،فقط با مشکل کمبود فضا برای مقاطع دبیرستان روبرو هستیم.
    وی در پایان ادغام مجموعه آموزشکده و سما را مطرح کرد  و به تشکیل دانشکده فنی و مهارتي نوید داد و پیشنهاد تاسیس  دانشکده تجارت الکترونیکی را مطرح نمود که زیرساخت شهر الکترونیک است و همچنین به تاسیس موسسه حقوقی اشاره نمود.


    سپس بعد از حضور برسر مزار شهدای گمنام دانشگاه جهت تجدید میثاق با آرمان امام و شهدای انقلاب اسلامی، به دیدار امام جمعه شیروان رفت.


    حجت الاسلام تکمیلی امام جمعه شیروان فضای دانشگاه آزاد اسلامی شیروان را فضای خوب و روبه رشدی ذکر نمود و باعث افتخار شهرستان دانست و تصریح نمود: توفیق دیداری که نصیب ما شد مقارن شده با ایام هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی که ان شاالله با وام گرفتن از دفاع مقدس و رزمندگان و شهدا  در مجموعه بسیار مهم و ارزش گذار دانشگاه آزاد ایفای نقش کنیم.
     حجت الاسلام تکمیلی افزود: در فضای دانشگاه نسل جوان و با نشاط و فعال جامعه هستند که هرچه تلاش کنیم سرمایه آینده هستند و همه ما برای انقلاب تلاش می کنیم و دغدغه داریم که انقلاب اسلامی را تقویت کنیم،بهترین دغدغه ما تربیت نسل جوان است.
     امام جمعه شیروان یکی از دانشگاه های تاثیرگذار در کشور را دانشگاه آزاد اسلامی دانست و بیان کرد: رسالت اول مجموعه مدیران علم آموزی است،البته در کنار علم نیاز به تربیت نفوس و معنویت داریم،علم همراه با بصیرت.
     دکتر کاظمی در این دیدار با تاکید بر همبستگی هرچه بیشتر مسئولین و امام جماعت و نماینده ولی فقیه برای رساندن دانشگاه به جایگاه اصلی خودش بیان کرد: امام جمعه را کسی می بینم که به عنوان فرماندهان آقا می دانم و اطاعت از آنها و استفاده از راهنمایی هایشان اطاعت از ولایت است.

     
     

    رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالي و بجنورد افزود: خراسان شمالی نقاط ضعفی دارد که اگر یک همبستگی کامل توسط مسئولین این استان و امام جماعت و نماینده ولی فقیه محترم دست به وجود بیایدو دست به دست هم بدهیم می توانیم به عنوان استان محروم از منظر دانشگاه آزاد نسبت به جاهای دیگر دانشگاه را به جایگاه اصلی اش برسانیم و این شدنی است و این موقعیت به جهت لطفی که همکاران و مسئولین دارند ما هم  آماده هرنوع کمک به طرح های منطقی هستیم.
     سپس همکاران  نماز ظهر و عصر را به امامت امام جمعه به جا آوردند.

     
    و در پایان دکتر کاظمی در میان کارکنان واحد دانشگاه سخنانی ایراد نمود و کارکنان موضوعات ، دغدغه ها، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح و  از سوی دکتر کاظمی پاسخ داده شد.
     


     

    منبع :  روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی    1400/7/3 10:17


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 90
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )