جمعه 7 آبان 1400  /  2021 29 Oct   
ساعت :  21:51 GMT  /  تهران -  1:21
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
ارتباط با مرکز بازرسی
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
7 آبان 1400
   
  2021 Oct 29
    
   22 ربیع الاول 1443
     
    کد پیگیری
    بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آباده از مجتمع آموزشی سما
    به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی،مجاهد امیری همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با حضور در مجتمع آموزشی سمای آباده از بخش‌های مختلف کلاس‌های درس مجتمع بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، تربیتی و پرورشی این مرکز قرار گرفت.
    وی با بررسی مراحل روند آموزشی به‌صورت مجازی و حضوری در این مرکز، تعامل، دقت در تدریس و مشاوره تحصیلی دانش‌آموزان را از ویژگی‌های بارز معلمان دانست و عنوان کرد: با توجه به اینکه شرایط کرونا باعث ایجاد یک زیرساخت مناسب در بستر فضای مجازی برای دانش‌آموزان شد، اما برگزاری کلاس‌ها به‌صورت حضوری دارای مزایای بهتری درمورد یادگیری دانش‌آموزان است.

     


     
    وی ارتقای دانش مدیریت را یکی از سیاست‌های کاربردی مدیران مدارس سما برشمرد و اضافه کرد: مدیران سما باید رویکرد سیستمی را به‌خوبی بشناسند و با مطالعه و گذراندن دوره‌های آموزشی آنچه را که فرامی‌گیرند برای رسیدن به اهداف سازمان سما در عمل به کار ببندد.
    وی در ادامه کیفیت مدارس سمای این واحد دانشگاهی را بسیار مطلوب ارزیابی و رضایت مسئولان آموزش و پرورش شهرستان و خانواده‌های دانش‌آموزان را دلیل این موضوع عنوان کرد.

     


     
    امید قناعتی معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی آباده هم با تبریک شروع سال تحصیلی جدید در آمار جذب دانش‌آموزان سمای آباده از رشد ۱۸درصدی در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ خبر داد.
    قناعتی عنوان کرد: اکنون مدارس سمای آباده دارای ۴۲۱ دانش‌آموز بوده و یکی از سیاست‌های این معاونت ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی و مهارت‌آموزی مدارس است.

     


     
    وی برگزاری جلسه هم‌اندیشی و هم‌افزایی با مدیر آموزش و پرورش، تجهیزفیزیکی مدارس(پروژه مهر)، تشکیل شورای راهبردی و شورای فضای مجازی، خرید تجهیزات بهداشتی- تب‌سنج، اکسیمترواسپری پدالی،تشکیل شورای دبیران و آموزگاران در مقاطع جداگانه را از جمله اقدامات مهم ابتدای مهرماه امسال دانست و افزود: در صورت صدور مجوز مدارس سما آمادگی کامل را برای برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری دارند و با توجه به‌سرعت واکسیناسیون در سطح کشور جای نگرانی برای خانواده‌ها نیست.
     
     
     
    منبع :  روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی    1400/7/11 10:27


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 78
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )