شنبه 13 آذر 1400  /  2021 4 Dec   
ساعت :  2:33 GMT  /  تهران -  6:03
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
ارتباط با مرکز بازرسی
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
13 آذر 1400
   
  2021 Dec 4
    
   28 ربیع الثانی 1443
     
    کد پیگیری
    رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی: دانشگاه آزاد اسلامی در چند سال اخیر، نقش آفرینی موثری در تعلیم و تربیت نسل جوان داشته است
    بیست و سومین جلسه شورای نظارت و هماهنگی سما استان خراسان رضوی صبح روز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه با حضور دکتر مرادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان، دکتر شاه حسینی و مهندس جرابلو از همکاران امور راهبری و پایش کیفیت معاونت آموزش های عمومی و مهارتی، دکتر کبیری دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان، معاونین سما واحدها و مدیران ستادی دبیرخانه برگزار شد.
     

    در ابتدای این جلسه دکتر مرادی ضمن عرض خیر مقدم به حاضران در جلسه و با تاكيد بر افزايش كمي تعداد دانش آموزان مدارس سما استان، ترویج و تعمیق باورهای دینی و قرآنی توسط مجموعه سما مشهد را از افتخارت دانشگاه بیان کرد و بيان داشت مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی در چند سال اخير توجه ويژه اي به تعلیم و تربیت نسل جوان داشته است.
    دکتر شاه حسینی با عنوان اهم موارد الحاق دانشکده مهارت و کارآفرینی به واحدها، در مورد مدارس عالی مهارت، طرح پویش، طرح سرباز ماهر، تاسیس هنرستان های همجوار، TMC (مراکز مشاوره شغلی و مهارت آموزی و...)مباحثی را بیان کرد و به پرسش هاي معاونين آموزش های عمومی و مهارتی استان ها در اين زمينه پاسخ داد.
    دکتر کبیری دبیرشورای نظارت و هماهنگی سما استان خراسان رضوی با تقدیر از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان به دلیل حمایت های صورت گرفته از مجموعه سما و خوش آمد به معاونین سما استان و حضار در جلسه، در مورد افزایش تعداد مدارس سما در سطح استان براي سال آتي، برگزاری کارگاه های مهارت آموزی مربیان قرآن در سطح استان، چگونگی انتقال دانشکده های سما به دانشگاه، وضعیت مدارس سما در سطح استان و... مواردی را بیان کردند.
    در انتهای این جلسه هرکدام از معاونان سما واحدها و نیز مدیران ستادی دبیرخانه سما استان به بیان نظرات خود در مورد مسائل بیان شده پرداختند.
     
       1400/8/15 09:55


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 93
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )