شنبه 13 آذر 1400  /  2021 4 Dec   
ساعت :  2:02 GMT  /  تهران -  5:32
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
ارتباط با مرکز بازرسی
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
13 آذر 1400
   
  2021 Dec 4
    
   28 ربیع الثانی 1443
     
    کد پیگیری
    مراسم استقبال از نو دانشجویان دانشکده مهارت و کارآفرینی معاون آموزشهای عمومی و مهارتی سما اردبیل

    به گزارش روابط عمومی دانشکده مهارت و کارآفرینی واحد اردبیل، مراسم استقبال از نو دانشجویان دانشکده مهارت و کارآفرینی واحد اردبیل با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان اردبیل حجت الاسلام مهدی جلیلی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل آقای دکتر معصومی و معاون آموزشهای عمومی و مهارتی (سما) اردبیل دکتر بهنام آزادی ، وهمچنین با حضور مدیران گروه ، معاونان و تعداد کثیری از نو دانشجویان دانشکده مهارت و کارآفرینی  واحد اردبیل برگزار شد.
    مراسم  با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران شروع  و در ابتدای مراسم مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان اردبیل ضمن بیان اینکه دانشجویان عزیز برای رسیدن به موفقیت باید اهداف و چشم انداز خود را مشخص کنند تا با پشتکار و تلاش  و خلاقیت بتوانند آینده خوبی را برای خود رقم بزنند افزود: در دانشگاه آزاد اسلامی علی الخصوص در دانشکده های مهارت و کارآفرینی، زمینه سازی برای کسب مهارت ، خلق و ایجاد شغل  از پیدا کردن آن راحت تر است.

     

    معاون آموزشهای عمومی و مهارتی سما اردبیل نیز گفت: یکی از مشکلات و معضلات کشور و دانشگاه های کشور ، بیکاری فارغ التحصیلان می باشد. آزادی ادامه داد: سیاست دانشگاه آزاد اسلامی بر این است که  با ایجاد دانشکده های مهارت و کارآفرینی و تربیت دانشجویان کاربلد و ماهر و مطابق با نیازهای بازار کار ، بتواند این مشکل را برطرف نماید تا فارغ التحصیلان دانشکده مهارت و کارآفرینی توانایی ایجاد کسب و کار را برای خود داشته باشند.
    در ادامه معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده ، مدیر امور مالی و مدیران گروه رشته های مختلف دانشکده توضیحاتی را درباره مسائل آموزشی ، پژوهشی، نحوه انتخاب واحد، چارت  دروس ، مسائل مالی و نحوه استفاده از انواع وامهای دانشجویی و دوره های تخصصی و کوتاه مدت دانشکده ارائه دادند.
    اجرای گروه استندآپ کمدی و اجرای برنامه های شاد نیز پایان بخش مراسم استقبال از نوداشنجویان دانشکده مهارت و کارآفرینی واحد اردبیل بود.
    منبع :  روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی    1400/8/17 08:33


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 69
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )