شنبه 13 آذر 1400  /  2021 4 Dec   
ساعت :  2:26 GMT  /  تهران -  5:56
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
ارتباط با مرکز بازرسی
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
13 آذر 1400
   
  2021 Dec 4
    
   28 ربیع الثانی 1443
     
    کد پیگیری
    آزمایشگاه مرکزی مدرسه سما بیرجندبه نام دانش آموز این مدرسه نامگذاری شد
     
    آزمایشگاه مرکزی مدرسه سما دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند که به نام دانش آموز زنده یاد امیر محمد صدیق پور نامگذاری شده بود در مراسمی با حضور ریاست ومسئولان دانشگاه و آموزش و پرورش افتتاح شد .


    به گزارش مرکز خبر روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی، دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در این مراسم ضمن آرزوی رحمت واسعه الهی برای دانش آموز فقید مدارس سمای بیرجند مرحوم امیر محمد صدیق پور از اقدامات ارزنده خانواده گرانقدر صدیق پور در تامین بخش زیادی از هزینه تجهیز آزمایشگاه مرکزی مدرسه سما پسران دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و تلاش و پیگیری معاون سما و مسئولان مربوطه در تجهیز این آزمایشگاه قدردانی کرد .
    وی دانش‌آموزان امروز را آینده‌سازان کشور عزیزمان توصیف کرد و گفت باید قدردان این سرمایه‌های ارزشمند باشیم دکتر هاشمی در سخنانی استعداد و هوش دانش آموزان بیرجندی را قابل تحسین برشمرد و گفت باید تلاش کنیم این استعدادها را خوب پرورش دهیم و خوب هدایت کنیم .


    دکتر سید حسن هاشمی با اشاره به تغییر رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دررویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی به کارهای مهارتی و دانش بنیان اهمیت بیشتری می دهد و ماموریت حوزه سماء دانشگاه نیز به آموزش‌های عمومی و مهارتی تغییر یافته است. در این مراسم دکتر عطاالله اژدری معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در سخنانی با اشاره به حادثه ناگوار درگذشت دانش‌آموز صمیمی و پر تلاش مدارس سما بر اثر بیماری گفت: وظیفه می دانم به طور ویژه ازخانواده صدیق پور که بخش عمده‌ای از هزینه ایجاد آزمایشگاه‌ مرکزی را تامین کردند تشکر و قدردانی کنم .
    دکتر اژدری در ادامه با اشاره به رشد بیش از ۶۰ درصدی دانش آموزان سمای بیرجند گفت :بنده و همکارانم مجدانه در جهت ارتقای کیفی آموزشی مدارس تلاش می کنیم و خوشبختانه موفقیت های ارزشمندی هم داشته ایم. در پایان این مراسم دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از بخش‌های مختلف مدارس سما بازدید و تلاش همکاران مجموعه وخانواده  صدیق پور قدردانی کرد.

     

    منبع :  روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی    1400/8/23 12:57


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 54
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )