شنبه 13 آذر 1400  /  2021 4 Dec   
ساعت :  0:39 GMT  /  تهران -  4:09
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
ارتباط با مرکز بازرسی
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
13 آذر 1400
   
  2021 Dec 4
    
   28 ربیع الثانی 1443
     
    کد پیگیری
    تقدیر دکتر بطحائی از همکاران معاونت آموزش های عمومی و مهارتی علی آباد کتول
    آیین نامگذاری دبیرستان دوره اول سما علی آباد کتول به نام شهید قهرمان علی لندی  چندی پیش با حضور دکتر بطحائی معاون دانشگاه و رئیس سازمان سما، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان و مسئولان و مدیران استانی به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.
    مدرسه سما علی آباد کتول نخستین مدرسه ای بود که مزین به نام شهید لندی قهرمان ملی شد،  در همین راستا دکتر بطحائی ضمن تقدیر از همکاران و عوامل اجرایی معاونت آموزش های عمومی  و مهارتی واحد علی آباد کتول، پیشتازی سما در این اقدام مبارک را مایه مباهات دانست. در متن پیام ایشان آمده است:


    حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای  دکتر سید علی طاهری 
    ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان

    شهدا؛ آنان که گوهر جان را تقدیم جانان کردند، همواره زنده هستند و حیات و مماتشان سرچشمه خوبی ها و نیکی هاست.نام "علی لندی" الگوی ایثار و شهادت تا همیشه ی تاریخ پرافتخار ایران عزیزمان جاودان خواهد بود.شهادت او خبر از آیند های روشن ، از روزهای نیامده سراسر امید برایمان به ارمغان آورد و دلمان به هم نسلان او گرم تر شد چرا که او به ما نشان داد که نسل نوجوان و جوان ما ، "فهمیده"های دیگری دارد.
    در این میان بر خود واجب دانستم تا از تلاش ها و زحمات ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول و معاون محترم آموزش های عمومی  و مهارتی این شهرستان و همکاران محترمشان در تکریم قهرمان بزرگ ملی مان؛ "شهید علی لندی" تشکر و قدردانی نمایم.
    دستان کوچک ما در برابر بزرگای عظمت کار،همکارانمان ناتوان است؛این اقدام به موقع و حرکت خداپسدانه آنها در نامگذاری مدرسه متوسطه دوره اول سما علی آباد کتول به نام فرزند عزیزمان دانش آموز شهید "علی لندی" را ارج می نهیم. به یقین که این گونه اقدامات به ترویج روحیه جوانمردی و از خودگذشتگی می انجامد و برگی ماندگار در دفتر افتخارات خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما خواهد بود.صمیمانه و خاضعانه قدردان زحمات همه ی متولیان این حرکت خداپسندانه هستم.
    همچنین پیشتازی سما در نامگذاری یکی از مدارس خود به نام این شهید بزرگوار به عنوان نخستین مدرسه در سراسر کشور، مایه مباهات شد از اینرو بر خود می بالم که همکارانم در این مسیر پر خیر نیز ،پیشگام شدند. گام هایتان استوار و شمع وجودتان تابنده.


     
    سید محمد بطحایی
    معاون دانشگاه و رئیس سازمان سما

          

       1400/9/2 09:58


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 126
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )