شنبه 2 بهمن 1400  /  2022 22 Jan   
ساعت :  5:59 GMT  /  تهران -  9:29
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
ارتباط با مرکز بازرسی
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
2 بهمن 1400
   
  2022 Jan 22
    
   18 جمادی الثانی 1443
     
    کد پیگیری
    رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی: دانشگاه آزاد اسلامی با رشد خوب در حال پیشرفت در زمینه‌های مختلف است
    سیروس صابری مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی از بخش‌های مختلف سما و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان بازدید کرد.
    ‌‌‌مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و دومین ساگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی ریل گذاری جدیدی اتفاق افتاده البته منظور این نیست که دانشگاه آزاد مسیرش اشتباه بوده است بلکه فرصتی را فراهم آورده تا جوانان جویای علم بتوانند به تحصیل بپردازند که خوشبختانه دانشگاه آزاد فضا را ایجاد نموده تا جوانان به سمت اختراعات و ابتکارات و پیشرفت ایران قدم بردارند و منشا خدمات باشند.
    وی در این بازدید با بیان اینکه سما و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان یکی از بزرگترین و بهترین مجموعه‌های علمی کشور است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در سال‌های اخیر با رشد بسیار خوب در سطح کشور و حتی جهان رو بروست و خوشبختانه فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی بسیار خوبی در سما و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان انجام شده است.
    رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه محیط دانشگاه، محیط جهاد علمی است، اظهار داشت: پرورش همه جانبه نیروی انسانی برای کشور باید در مدارس و دانشگاه انجام شود، به همین دلیل، محیط مقدسی است.


    مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی، خاطرنشان کرد: در گذشته بعضی از دانشگاه‌ها به وظایف علمی و آموزشی خود به درستی عمل نمی‌کردند و حتی در بعضی موارد در شکل و ساختار دانشگاه نیز جایگاه مناسبی برای کسب علم و پژوهش وجود نداشت. خوشبختانه در دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی اقدامات مؤثری انجام شده و دانشگاه در مسیر درست خود قرار گرفته است.


    صابری در پایان با تاکید به فرموده امام اینکه هرکدام از کارکنان مدارس و دانشگاه به عنوان مرکز عالم محسوب می شوند، افزود: امروز مسئولان دانشگاه و مدارس باید هرآنچه برای خدمت به دیگران می‌توانند انجام دهند تا درآینده به خاطر انجام ندادن آن افسوس نخورند.
     

     

    منبع :  روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی    1400/10/18 09:46


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 169
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )